۱۲ ویژگی مهم سنگ ساختمان
17 دسامبر, 2018
سنگ اسلب|Slab stone
سنگ اسلب چیست و چه کاربردهایی دارد؟
24 می, 2020
۱۲ ویژگی مهم سنگ ساختمان
17 دسامبر, 2018
سنگ اسلب|Slab stone
سنگ اسلب چیست و چه کاربردهایی دارد؟
24 می, 2020

همان‌طور که می‌دانید سنگ زمردین‌نما سال‌های زیادی است که در خدمت مردم عزیز است تا بتواند با ارائه جدیدترین مدل‌های سنگ‌های تزیینی مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.

بنیان‌گذاران زمریدن‌نما به دلیل داشتن اهداف بلندمدت و فلسفه وجودی تعریف شده برای این مجموعه، نام سنگ زمرین‌نما را انتخاب کرده‌اند.

سنگ:

به موادی از پوسته زمین اطلاق می‌شود که از یک یا چند کانی که با یکدیگر پیوند یافته‌‌اند درست شده است که در اثر ۲ فرآیند کوه‌‌سابی و کوه‌زایی پدید می‌آیند. عمده‌ترین سنگ‌هایی که درعملیات ساختمانی در ایران به کار می‌روند عبارتند از گرانیت، تراورتن و مرمریت. سنگ‌ها وکانی‌ها در ساختمان‌سازی، صنایع، پزشکی و غیره به کار می‌روند.

زمرد:

کلمه زمرد مترادف رنگ سبز است. رنگ سبز با شکوه زمرد، رنگی است که عشق به طبیعت را تجلی می‌بخشد. زمردهای طبیعی با کیفیت و بسیار کمیاب هستند و ارزش آن‌ها حتی از الماس بالاتر است. شرکت سنگ زمردین‌نما با این بینش همواره تلاش کرده است که جلوه و جایگاه سنگ ساختمانی را مانند زمرد بالا ببرد.

نما:

نما مهم‌ترین بخش در طراحی ساختمان به شمار می‌رود. زیرا چهارچوب کار برای بقیه اجزای ساختمان را مشخص می‌کند و اصلی‌ترین و ارزشمندترین بخش درنمایش ساختمان است.

شرکت سنگ زمردین‌نما در تلاش است تا با سنگ‌های مرغوب و متنوع خود برای ساختمان شما نمایی به ارزش و زیبایی زمرد فراهم آورد و حس متفاوت‌بودن را به ساختمان شما القا کند.

برای اطلاع از نحوه تماس با ما و کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع محصولات سنگ زمردین نما و مشاوره روی لینک درج شده کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *