۱۲ ویژگی مهم سنگ ساختمان
17 دسامبر, 2018
۱۲ ویژگی مهم سنگ ساختمان
17 دسامبر, 2018

در دنیای امروزی زیبایی یک ساختمان به خصوص نمای آن به دلیل افزایش تعداد ساخت‌وسازها، بسیار عامل مهمی در جذب سلیقه مخاطب است. به طور کلی نمای یک ساختمان باعث می‌شود تا جذابیت در ذهن مخاطب ایجاد شود و افراد را ترغیب کند تا از داخل آن نیز بازدید کنند. ساختمان هایی که امروزه ساخته می‌شوند از ظاهر خوبی برخوردارندو مورد پسندتر و جذاب‌تر به چشم می‌آیند.

یکی از مصالحی که باعث شده است تا معماری‌ها و طراحی‌های امروزی بیشتر به چشم بیایند استفاده از سنگ‌های تزیینی و جذاب در نماها است. به طور معمول سنگ نمای ساختمان مقاومت و استحکام مطلوب‌ دارد و همچنین زیبایی خاصی را می‌تواند به بنای مورد نظر بدهد.

سنگ‌های استخراج‌شده از معدن با توجه به مشخصات کاربرد آن‌ها در ابعاد مختلف برش داده‌شده و برای نماکاری ساختمان آماده می‌شوند. سنگ نمای ساختمان بسیار متراکم و سنگین بوده و برای ساخت‌وساز تعریف‌ شده است.

بر روی کوپ سنگ با توجه با نوعی که دارد در زمان برش‌کاری، برش‌های مختلفی می‌زنند و شکل‌های متنوعی به خود می‌گیرد. به طور کلی برش سنگ به صورت یکنواخت در ابعاد بزرگ می‌تواند نشان از تجهیزات مدرن و با کیفیت یک کارخانه صنعتی باشد.

با تمام این تعاریف،‌ سنگ‌های نما به صورت ۴۰ سانتی‌متری بیشتر مورد استفاده و پسند مخاطبان قرار می‌گیرد. دلیل این امر این است که سنگ‌های نما به صورت ۴۰ سانتی‌متری راحت‌تر جابه‌جا می‌شوند، وزن ‌آن‌ها زیاد بالا نیست و به راحتی می‌توانند زیبایی و طرح سنگ‌ها را به نمایش در بیاورند. شرکت سنگ زمردین نما با داشتن کادری مجرب، جدیدترین تکنولوژی‌ها و انواع سنگ‌های مرغوب آماده مشاوره و همکاری در پروژه‌های ساختمانی شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *